Dotyková obrazovka

Stáhněte si start verzi

Do systému byl nově zařazen modul "Dotyková obrazovka PREMIUM", který je s doplatkem 2000,- Kč k základní ceně systému.

Mezi hlavní přednosti oproti původní dotykové obrazovce patří okamžitý náhled na účet vpravo se zvýrazněním, možnost definovat barvy všech tlačítek pro jakoukoliv položku (obsluha se orientuje podle barvy), možnost druhého větvení produktů (např Nealko se větví na tři výrobce limonád a po rozkliknutí kteréhokoliv v dolní části dotykové obrazovky se přes celou obrazovku objeví kompletní nabídka sortimentu). Mezi další přednosti patří možnost slev přímo na tlačítku, možnost změnit nápis tlačítka oproti názvu výrobku apod.

Stáhněte si start verzi

Vše definuje hlavní uživatel pravým tlačítkem myši na kterémkoliv funkčním panelu, kdy ze šedivého nefunkčního panelu nabráním PLU udělá odkaz na výrobek a pak může přiřadit jinou než přednastavenou barvu, změnit cenu oproti kartě nebo popis či využít dalších možností, které mu dává menu pravým tlačítkem myši na položce viz obrázek. Navíc je možnost až třířádkového popisu dlaždice funkcí "Víceřádkový popis".

Přehled stolůObsluha dotykového rozhraní je velmi snadná.


Výběr stolu:


* klikneme na žluté tlačítko dole "Stůl" a vybereme příslušný stůl z mapy stolů, jak jsou v restauraci rozmístěny.

nebo

* Klikneme na číslo "2" vpravo dole na číselné klávesnici a na žluté tlačítko "STŮL" vpravo na numerické klávesnici a tím se přihlásíme na stůl 2. Stůl, na kterém jsme přihlášeni se ukazuje jak v záhlaví obrazovky u plné verze, tak dole na žlutém tlačítku "Stůl" např "Stůl 2".


Zboží na účet:

* Klikneme na předvolenou položku "Pizza" mezi tlačítky sortimentu a na účet se jediným kliknutím nabere 1x Pizza.

* Klineme na numerické klávesnici vpravo na monitoru na tlačítko "3" a pak na předvolenou položku "Pizza" mezi tlačítky sortimentu a na účet se nabere 3x Pizza.

* Naťukáme kód "001" na numerické klávesnici vpravo na monitoru a potvrdíme tlačítkem "PLU" a na účet se nabere 1x Pizza.

* Naťukáme "6" na numerické klávesnici vpravo na monitoru a potvrdíme tlačítkem "Počet" (zobrazí se jako číslo nad numerickou klávesnicí - lze smazat STORNO) a pak naťukáme kód "001" na numerické klávesnici vpravo na monitoru a potvrdíme tlačítkem "PLU" a na účet se nabere 6x Pizza.


Jakoukoliv operaci lze přerušit či ukončit kliknutím na červené tlačítko STORNO (vpravo dole).


Chybné vložení na stůl lze, pokud je to povoleno, opravit i bez provozního tím, že vložíme záporné množství položky do dokladu (vše se pak ukazuje ve výpisu podezřelých operací v uzávěrkách včetně jména obsluhy, data a času). Další možnost je, že obsluha s nejvyššími právy klikne na STORNO a posune tím na daném stole účet o krok zpět. Nejobvyklejší řešení překlepů a chybně namarkovaných věcí je, že se tyto věci převedou na stůl označený jako "CHYBY" a pak se s provozním řeší na konci směny, kdy on pak věci z tohoto stolu "CHYBY" odstraní.


Účet se ukončuje tlačítkem vlevo dole "Účet TISK" . Tlačítko "PAM" ukazuje výpis co bylo vloženo tak, jak to šlo po sobě (pro sklerotické číšníky, kteří si nepamatují, co již namarkovali a co ne), tlačítko "Výběr" dole je výběr platby ze stolu či převod části položek na jiný stůl, "BLOK tisk" je tisk bloku do kuchyně po ukončení markování na stůl (automaticky vytiskne do kuchyně pouze jídla bez nápojů).


Všechna ostatní tlačítka jsou intuitivní a jejich popisky lze samozřejmě měnit.


Aby si mohli stávající uživatelé systém dotykového rozhraní PREMIUM otestovat, tak po stažení nového upgrade z netu je nutné zaškrtnout spínač v nastavení funkcí skladu a systému viz obrázek níže :

Stáhněte si start verzi

Zpět