Start verze je plně neomezená verze na 6 měsíců.

Plně funkční START verze lze bez omezení využívat v mnoha oborech. Systém je orientován především na prodejny a drobné živnostníky. Kasa v prodejně s tiskem paragonů a skladová evidence tvoří kompletní registrační pokladnu s podporou práce v síti a dálkového přenosu dat. Systém je vhodný pro prodejny, řemeslníky či firmy, kde je nutné zpracovávat sklad zároveň s pokladnou či fakturací. Modul Kasa-prodejna využívá i několik větších samoobsluh a mnoho prodejen, trafik, bazarů i restaurací (systém podporuje i dotykové rozhranní a čtečky čárového kódu). Modul videopůjčovna je využíván ve více než 20 velkých videopůjčovnách. Využití systému je též v zastavárnách, opravnách, prodejnách nebo penzionech. Každý modul má svá specifika a systém je vzájemně provázán.

Systém lze použít v různých typech provozů, kdy tiskne velmi pěkné doklady i sestavy, obsluha je jasná a přehledná a práce s programem vždy rychlá a efektivní.

Stáhněte si demo (4700 kb)

Systém pracuje v prostředí Windows XP, Win7, Win8, Win10 (32/64). Lze jej naistalovat nezávisle do více adresářů a používat jako několik nezávislých instalací. Do registrů Windows nejsou ukládány žádné údaje, systém je na Win nezávislý a i po přeinstalaci pracuje na první pokus. Doporučený hardware : Pentium 100 a výše, libovolná tiskárna, u pokladny čtečka čárových kódů, zákaznický displej, pokladní zásuvka. Start verze je určena pro nekomerční použití na dobu necelých dvou let včetně aktualizace systému z www. Systém podporuje práci v síti.

Krabicová verze systému

Nová PROFI verze E-SHOP s generováním ze skladových dat ** ZDE ukázka **

Hlavním přínosem nasazení systému do prodejny či restaurace (ale i půjčovny, nebo bazaru) je absolutní kontrola nad obsluhou i pohyby hotovosti a zboží. Přihlašování do systému je jménem a heslem obsluhy a každé přihlášení se ukládá pro případnou kontrolu majitele firmy či provozního. Výhodou je možnost kdykoliv i zpětně zkontrolovat tržby, zisky, zůstatky, podezřelé operace (slevy, změny cen, výkupy) a jakékoliv skladové či prodejní sestavy vyfiltrovat podle data a času, přihlášené obsluhy, zpracovávaného skladu, kategorie zboží a mnoha dalších možností. Zákaz zobrazení nákupních cen a možnost zablokovat obsluze s nižšími právy cokoliv kromě prodeje na kase je uživateli velmi ceněna. Zaškolení obsluhy a podrobné instrukce jsou obsaženy v elektronickém školení prostřednictvím krátkých instruktážních filmů ke stažení ZDE.

Dotyková obrazovka

Nejprodávanější moduly Kasa se Skladem využívá každým dnem mnoho maloobchodních prodejen - drogérie, potraviny, samoobsluhy, trafiky, elektro, železářství, prodej PC, součástek a prakticky každý, kdo potřebuje v prodejně tisknout paragony, odečítat zboží ze skladu a mít přesnou kontrolu nad stavem zásob i tržbami. Kompletní obsluha kasy je zkratkovými klávesami bez použití myši, případně programovatelnou klávesnicí a čtečkou čárového kódu (není nezbytná - provoz je optimalizován jak na čtečku tak na ruční vkládání kódu či listování). Zvětšený náhled se zobrazí po kliknutí na obrázek nebo ZDE.

Dotyková obrazovka

V systému je nově přidán modul Dotyková obrazovka "PREMIUM" s doplatkem 1990,- Kč. Uživatelsky lze nastavit texty, barvy, slevy, stoly atd. Nastavit jídelníček či část nejvíce opakovaného prodejního sortimentu. Modul lze obsluhovat jak dotykovým rozhranním tak i bez něho prostřednictvím myši. Koncepce vychází z nejpoužívanějších dotykových systémů, přínosem je možnost jednoho větvení navíc (menu, podmenu). Zvětšený náhled se zobrazí po kliknutí na obrázek nebo ZDE.


Krabicová verze systémuPokladna - Prodejna - Sklady
(tisk paragonů, odebírání zboží ze skladu, čárový kód, rychlý provoz, sériová čísla, záruka, uzávěrky)


Restaurace - Bar - Kasa - Bloky kuchyň
(tisk paragonů, odebírání zboží ze skladu, čárový kód, rychlý provoz, stoly, receptury, uzávěrky)


Bazar - Zastavárna - Komisní prodej
(tisk smluv, výpočty zástav, sériová čísla, výplata až po záruce, tisk EAN, export zboží internet)


Videopůjčovna - Půjčovna
(systém slev a bonusů, čárový kód zákazníci i zboží, penále, poznámky, denní uzávěrky, okamžitý přehled)


Opravna - Servis
(optimalizace provozu, odebírání ze skladu, práce, záruční a pozáruční opravy, tisk daňových dokladů a opravenek)


Ubytování - Hotel - Penzión
(graficky barevné rozlišení rezervace, nástup, volný, orientace jediným pohledem, rychlé telefonické rezervace)
 

Napsali o nás : 

Váš systém je v poměru výkon/cena 1. na trhu - byl jsem na Invexu a ta složitost systémů, jejich drahota, systém nucené a placené aktualizace atd. je odstrašující. Používáme dražší systém - sice toho hodně umí a je poměrně složitý, ale za všechno se platí a naučit se ho trvá dlouho. To nemluvím o speciálních pokladních systémech jako takových. Prostý obchodník je pak v rukou všemocných softw. firem, protože donutit je k nějaké úpravě je témeř nemožné a přejít od jednoho k druhému je z louže pod okap. Navíc převést všechny položky a skladové hosp. je často utopie. Váš program by zasloužil více marketingu a reklamy, krabicové balení s top grafikou, graficky lepší web a v kombinaci se povinným zaváděním reg. pokladen + osobní presentace u obchodníků a na výstavách - tak by jste měli velký úspěch.
ing. Novák

Jak architektura, tak způsob ovládání je skutečně super! A to už jsem viděl opravdu hodně.
ing. Stolař

Se systémem TRELL jsem velmi spokojená. Nepadá, je spolehlivý a jede jako pila.
p. Gašková

Nechápu, jak můžete prodávat systém TRELL za tak nízké ceny. Konkurence prodává obdobné pokladní systémy od 15 tis. za instalaci. Měli byste tu cenu trochu zvednout, jste příliš levní.
p. Novotný

Díky, ušetřili jste mi desítky tisíc. Je to neuvěřitelné.
p. Kalaba

Za tři dny jsem zpětně zpracoval účetnictví za celý rok a kontrola na finančním úřadě byla bez problémů. Zachránili jste mi krk. Děkuji.
p. Jandáček

Přijali jsme brigádnice do skladu a s Vaším systémem dokázaly pracovat bez jakéhokoliv zaškolování či vysvětlování. Je to všechno tak krásně logické a jasné.
p. Záruba

Máme stovky zákazníků denně a pracujeme na třech pokladnách. Měli jsme strach, jak se systém osvědčí, ale jsme velmi spokojeni.
p. Pašek

Měl jsem účetnictví za celý rok v krabici a zpracoval jsem ho za dva dny. Program je rychlý a přehledný a možnost přečíslovat doklady dodatečně a vytisknout je prostě zázračná.
p. Anděl

V databázi máme již zavedeno více než 2000 zákazníků a systém TRELL se nijak nezpomalil. To by u našeho starého účetního programu nebylo vůbec možné.
p. Staňková

Měli jsme v počítači virus a spadl nám celý systém Windows. Museli jsme přeinstalovat a znovu nastavit úplně všechno. Jenom Váš program stačilo pouze načíst z diskety a mohli jsme bez problémů pokračovat dál.
ing. Čelkovský

Neomezené poznámky ke každé položce jsou moc šikovné. V žádném jiném softu jsem to nenašel a přitom je to tak užitečná věc.
p. Mirnovský

Jak může tak malý program umět tolik věcí ? V tom je asi hodně práce, že ?
p. Rybář

Jsem velmi příjemně překvapen. Vyzkoušel jsem na netu skoro všechno a většina programů je velmi podobných. Tento je jiný, přehlednější a naprosto mi vyhovuje.
ing. Váchal

Objednávám u Vás ubytování i když ještě není dokončené. Po tom, co jsem viděl ostatní moduly jsem si jist, že se jedná o nejlepší systém tohoto druhu a rád si na něj počkám.
p. Dalaja

Až budete mít cestu kolem, stavte se u nás. Máte u nás velké menu s přílohou pro dva. S vaším programem jsme velmi spokojeni a chceme Vám oplatit kvalitu kvalitou.
p. Novák

Už dosová verze systému TRELL mi přišla přehledná a rychlá. ale s tímhle se to vůbec nedá srovnat. Jsem nadšen. Díky.
p. Růžička

Proč nemáte nějakou reklamu ? Narazil jsem na Vás čirou náhodou a teď si neumím vůbec firmu bez Vašeho programu představit.
p. Paseka

Jsem uživatel a na počítači moc neumím. Ale s Vaším programem jsem se skamarádil hned. Vydám fakturu za pár sekund a nemusím nic vyplňovat.
p. Pospíšil

Máme několik skladů po republice a systém přenosu dat přes internet nám velmi ulehčuje práci. Je neuvěřitelné, že tak malé soubory obsahují všechny potřebné informace. U dřívějšího programu jsme potřebovali k přenosu desítky minut a nyní jsou to desítky sekund.
p. Martoušek

Máme autodopravu a Vaše kniha jízd s generátorem je opravdu šikovná. A rychlá.
p. Soukup

Zřítily se nám Windows a Váš program byl jediný, který se dokázal sám opravit.
ing. Bártová

Díky Vašemu programu jsem už dvakrát vyměnil personál a nyní jsem konečně zcela spokojen a mohu mít ke svým lidem důvěru. Revize operací mi spolehlivě zjistí, zda v mém podniku někdo nekrade.
p. Mrázek

Asi používám jen část z toho, co systém TRELL umí, ale vím, že mi ušetří spoustu práce. Třeba to postupné vyhledávání je bezvadné. Nemusím vědět skoro nic a vzpomenout si jen na cenu nebo na křestní jméno řidiče a najdu všechny potřebné doklady. To nikdy dříve nešlo.
p. Procházková

Když jsem vyzkoušel Vaši demoverzi, tak jsem věděl, že už dál nic nehledám. Zašlete mi ....
p. Brudek

Musím Vás pochválit, že jsem ještě takový program jako je TRELL neviděl. Je velice propracovaný a přitom jednoduchý. Doposud jsem vyzkoušel asi 4 programy od jiných výrobců, ale ten Váš je jak cenou tak logikou a uživatelskou jednoduchostí na prvním místě.
p. Landsman.

Děkuji Vám a přeji Vám, aby se váš soft více rozšířil. Zaslouží si to. Já sám jsem přešel ze softu, který je velmi rozšířený a tvrdí jak je intuitivní, ale není to pravda. Zkoušel jsem těchto softů více, jen ten Váš je velice podařený. Zprovoznění Kasy mi zabralo jedno půlodpoledne, což se o jiných softech nedá říci. Ještě jednou děkuji, jsem velmi spokojen.
p. Zahoranský.

Jste borci, musím Vás pochválit, popravdě jsem za ty peníze tohle vůbec nečekal. Ten program je jak z jiného světa, všechno hlídá, ulehčuje, myslí za obsluhu, prostě paráda. Nemáte konkurenci.
p. Filip.

Používáme váš program 10 let ve firmě a jsme velmi spokojení. Otevíráme dvě nové provozovny, tak bychom chtěli do obou samozřejmě stejný produkt.
p. Carvan.

Hledal jsem pro porovnání program, který by se dal funkčností srovnat se systémem Trell. Cenově bych se vyšplhal pomalu na 35 tis. a to je na mne prostě hodně, navíc řadu funkcí neobsahoval. Mé rozhodnutí je tedy jasné. Trell je prostě záruka jednoduchosti, logičnosti a efektu.
p. Čáp.

Dobrý večer, dovolte mi, abych vám vyjádřila bezmezný obdiv ohledně vaší trpělivosti se mnou. I ohledně toho, jak snadno ovladatelný program jste dokázali vytvořit. Kéž by windows byly také tak přehledné a intuitivní jako TRELL. Pokladní tiskárnu jsem podle vašich instrukcí nastavila a řeže a zásuvku již otevírá a krásně to FUNGUJE !!! :o)).
p. Tomčíková.

Vyzkoušeli jsme si Váš systém Trell KASA a jsme, nutno podotknout, potěšeni, že něco takového v Čechách máme. Skvělá práce. Prosím zašlete nám jej na adresu ..
p. Baďura.

Váš přístup k zákazníkovi je famózní. Vaše 20 minutové vysvětlení všeho co se týká restaurace i prodejny a vedení skladu bylo tak precizní, že jsem si ujasnil více než za celou odbornou školní docházku. Váš program je nádherná, chytrá a snadno ovladatelná záležitost, možnost ho testovat dva měsíce v provozu je něco, co jsem ani netušil, že existuje. Klubové karty, slevy, uzávěrky, kontrola všeho, to je budoucnost. Budu vás všude doporučovat, s ničím podobným jsem se nesetkal.
p. Kristl.

Váš program jsem si koupil před několika měsíci. Dnes se mi stala zajímavá věc. Potkal jsem po dlouhé době bývalého kolegu, dnes má obchod se sportovním oblečením, bavili jsme se a já mu říkal, jestli bude potřebovat do prodejny program, ať řekne. On mi odpověděl, že má Trell a že je spokojen. Tak jsem se zasmál. Jste všude.
p. Novotný.

Prošel jsem fůru SW a ten Váš je SKUTEČNĚ intuitivní. Ostatní firmy jen plkají ... Máte opravdu vyjímečný soft. Tak Vám držim palce. Ať se Vám daří !
p. Svatoš.

Mám takový "úlet", že každou novou funkci v systému TRELL "zkoumám" ze všech stran a hledám všechny možnosti, které poskytuje. Musím říct, že jste na programu udělali ohromný kus práce a těch funkcí je nesmírné množství, že už ani já nestíhám všechno testovat. TRELL program je Super!! Jsem rád, že vás tu máme. Už se těším na nové verze.
p. Tomečka.

Děkuji vám moc, na školení jak poskytovat technickou podporu by k Vám měli jezdit i prodejci mnohem dražších programů. Stále nemohu uvěřit tomu, že jste naši babičku v prodejně během deseti minut donavigovali k vyřešení problému s Windows, se kterým si místní "odborník" vůbec nevěděl rady. S Trellem to nesouviselo, ale nesmírně oceňuji váš lidský přístup a ochotu.
p. Krudík.

Celkově s vašimi službami přístupem i se samotným programem TRELL jsme velice spokojeni. Kdyby všechny firmy, se kterými spolupracujeme, byly tak spolehlivé a dynamické jako ta vaše, tak nám podniky šlapou samy. Program skvělý, jednání s vámi je radost.
p. Vašek.

Mrkla jsem i na Bazar a zastavárnu, je to úžasné, na co všechno jste mysleli. Nám se to perfektně hodí, když někdo přinese do výkupu nebo do komise zvíře či akvárko. Bude to skvěle evidované a přitom to není nic složitého a všechno to hned najde podle jakéhokoliv údaje. Jsem opravdu moc spokojená a šťastná, že jsem Váš program objevila. Je to přímo poklad a budu ho všem známým doporučovat.
p. Durasová.

Opravdu moc a upřímně Vám děkuji za Vaší pomoc při kolabsu disku po 8 letech provozu a následné opravy dat systému TRELL v řádu minut od zaslání. Byl jsem z toho úplně "mimo". Vážím si velice Vaší obětavosti - úžasný profi přístup - a člověka to osobně "zahřeje"! Ještě jednou moc díky, zdravím Vás. Jako zákazník zůstanu absolutně "věrný" Vaší firmě!
p. Zuzánek.

Vázení pane, objednavame od váš program Trell, na to program jsme jiny ne pouzivat vubez. Zistíme jednaznačně že vaše software pro jednoduchy kasa spořivejší sikovny program, take objednaváme od váš plnou program Trell pro Windows, na 3PC se síti. Poslete Software a součásně fakture, jsme hned dnes uhradít. Děkujeme a conejdřív poslete.
p. Hoang.

Koukal jsem na sklady ve vašem programu včetně e-shopu. No sakra, je to fakt dobrý :) V tom musí být tolik práce, že bych to teda účtoval alespoň 10.000 korunami. Fakt dobrý ! Za cenu, za kterou to je na webu, to okamžitě beru.
p. Valtr.

Stáhla a vyzkoušela jsem Váš program Trell (kasa, skladová evidence atd.). Musím Vám sdělit, že tento program nemá chybu a je opravdu úžasný. Proto zasílám ič a ráda bych si jej objednala.
p. Ratimcová.

Jako poděkování za Vaše služby jsem zveřejnil na našich stránkách zmínku o tom, že již 5 let účtujeme na špičkovém účetním a evidenčním programu Trell, (bude-li ikonka, byl bych rád) a zároveň bych rád vložil Váš soubor start verze na naše stránky ke stažení.
p. Damman.

Váš program je super, funguje dobře a je přehledný a jednoduchý. Pokud budete potřebovat, pokud by jste měl zájemce o váš program z okolí Č. Budějovic, klidně ho odkažte na mě. Nebude pro mne problem ukazat Váš program jak v praxi funguje. Každý pak se určitě rozhoduje líp. Je to jen možnost kterou mužete kdykoliv využít. Děkuji.
p. Schwarz.

Přejeme Vám mnoho dalších úspěchů a doufáme, že budete pokračovat ve skvělé práci. S vaším programem jsme již několik let velice spokojeni ! Doporučili jsme vám 3 další firmy, které si to chválí také.
p. Vagel.

Trell@atlas.cz


Zpět

Vysílače digitální televize DVBT v České republice - MAPA ČR