Proč je TRELL tak levný ?


Zajisté jste si všimli, že srovnatelné systémy se systémem TRELL se nabízejí obvykle od 15 tis. Kč výše a pokud již někdo nabízí například pokladnu za 3990, tak je to jen proto, že je bez skladu, sklad je za další jednou takové peníze, receptury za další peníze, mít o počítač více je obvykle znovu ta samá částka plus spousta omezení, za jejichž odblokování se opět platí atd.

Typické levné firmy se navíc na trhu vyskytují obvykle pouze rok dva, za tu dobu prodají maximum licencí a pak zmizí a při příští změně legislativy zbudou zákazkovi oči pro pláč a nepoužitelný systém. Nic z toho u systému TRELL, který je na trhu od roku 1996, nehrozí.

Klasickou praxí většiny firem je i to, že po několika letech vyžadují v podstatě zakoupit za plnou cenu systém znovu s tím, že jde o vyšší verzi a staré verze přestávají podporovat. Nic z toho se zákazníkům TRELLu za více než 10 let nestalo.

Koupí systému TRELL ušetříte přes 70% ceny za software plus spoustu výdajů do budoucna. Žádné nezbytné trvalé poplatky.

A jak je to možné ? Především jde o to, že systém TRELL nemá postaven "byznysplán" na servisu a prodeji hardware tak jako ostatní firmy, ale prodává přesně to, co nabízí. Tedy program, který umí přesně to, co umět má.

Férovost poznáte i podle toho, že není problém si objednat dvouměsíční verzi, plně ji vyzkoušet v reálném provozu, nastavit si pro provoz libovolný hardware a až po ověření funkčnosti si program zakoupit. Tyto možnosti obvykle jiné firmy nedávají, vyžadují povinné registrace i na stažení demoverzí, pošlou za vámi obchodníky, kteří se snaží navyšovat částku a zároveň bagatelizovat nedostatky systémů, plus samozřejmě vám prodat jejich hardware. 14 dní po zakoupení je obvykle přestáváte zajímat a všechny související služby dané nedostatky různých systémů jsou placené, což vám ale předem neřeknou. Navíc často jednáte pouze s dealery, kteří mají značné provize (proto je cena jiných produktů o výrazně vyšší nebo mají stálé poplatky) a pak vás s čímkoliv odkazují na skutečného dodavatele software a obvykle platíte a platíte (hlavní finanční položka u většiny systémů jsou servisní zásahy a trvalé poplatky). Systém TRELL byl naopak navržen jako bezúdržbový s cílem, aby částka za koupi systému byla prakticky to jediné, co zákazník platí, pokud netrvá na vylepšeních a průběžném upgrade, kterým ale není podmíněna funkčnost programu.

Systém TRELL ukládá data pouze do počítačů zákazníka. Tedy nehrozí, že o data přijde při výpadku cloudových úložišť, k čemuž již u jiných systémů došlo, ani nehrozí žádný únik toho nejcennějšího, tedy vašich dat z provozovny. Vaše data jsou vaše a leží jen u vás. Případně si můžete sami nakonfigurovat, kam a jak je zálohovat.

Velmi často se setkáváme se zákazníky, kteří zaplatili za dva i více systémů jen proto, aby pak v provozu zjistili, že to nefunguje tak, jak potřebují a že obchodník, kterého za nimi poslali, vyprávěl pohádky. Obvykle jim pak zůstane vybavení po předchozím systému a hledají jiný program, který doopravdy funguje. I na to je dobrý TRELL, který pracuje prakticky na libovolném hardware a skutečně funguje a každý den i noc běží v tisícovce provozoven již léta.

Databáze jsou zrcadleny, systém je navržen jako bezporuchový, jakýkoliv problém, který může nastat, je obvykle problém systému Windows, který může vyřešit prakticky kdokoliv. Počítačově gramotný uživatel si tedy koupí software, s počáteční instalací mu pomůžeme a pak jede bez problémů ve spolehlivém provozu po mnoho let.

Jistě jste si všimli, že nemáme reklamu.

Je to proto, že reklama je velmi drahá a přijde nám nefér vůči zákazníkům, aby platili něco, co není nezbytné. Zákazníci si nás doporučují mezi sebou. Zákazník chce funkční software. Nechce platit reklamu, dealera, nechce platit za moderní design stránek výrobce, grafiky, nechce nic, co mu nebude k užitku. Chce aby se mu s programem pracovalo dobře a aby uměl to, co umět má. A rozumný zákazník si vybírá podle fukčnosti a ceny. U TRELLu je cena snížena na absolutní minimum a jsou z ní placeni pouze programátoři a základní podpora. Žádné sekretářky, prezentace, rauty ani kravaťáci a jejich vozy. Když platíte za software, tak platíte doopravdy za software a za nic jiného.

Proto je cena tak nízká, protože platíte přesně za to, co potřebujete.

Proto je program na dva měsíce zdarma na vyzkoušení, abyste věděli přesně co umí a že Vám bude dobře sloužit. Jsme rádi, že jste si TRELL vybrali i Vy a víme, že když jej vyzkoušíte, tak jej na 95% zakoupíte. Proto Vám předem děkujeme a budeme se snažit, aby byl TRELL tak jako dosud vždy garancí spokojenosti uživatele.Základní KURZ obsluhy formou videonávodů je ** ZDE ** .


Objednejte si - informujte se

Snažíme se nabízet vždy více než ostatní a k tomu patří i podpora našich zákazníků aktualizací systému a přidáváním funkcí.

Zákazníkům, kteří přecházejí na náš systém z jiného systému a objednají si více než jednu licenci nabízíme zdarma zkonvertování databází skladů, dodavatelů a odběratelů z existujícího systému do databází systému TRELL.
Trell@atlas.cz


Zpět